سری کال او دیوتی یکی از پرطرفدارترین بازی‌های تیراندازی اول شخص است که با خط داستانی گیرای خود افراد زیادی را به این فرنچایز جذب کرده است. در این مقاله ما به معرفی ده تا از برترین شخصیت‌های اصلی بازی کال او دیوتی پرداخته و درباره هرکدام کمی با شما صحبت می‌کنیم.

با اینتوتک همراه باشید تا ده شخصیت برتر کال اف دیوتی را بهتر بشناسید.

Captain Mac Tavish

سروان مک تویش معروف به سوپ، به جرئت برترین و محبوب‌ترین کاراکتر بازی کال او دیوتی و شاید بازی‌های تیراندازی اول شخص باشد. هرچند شخصیت او توسط برخی درک نشده و نسبت به او کم لطفی می‌شود، اما این مورد از ارزش‌های او چیزی را نمی‌کاهد و او همچنان برترین است. سروان سوپ که ابتدا توسط مربی‌اش یعنی کاپیتان پرایس دست‌کم گرفته شده بود، بعدها پس از مرگش موجب بیماری مربی‌اش شد و او را مصمم به انقام جویی از مسبب این حادثه نمود. ولادمیر ماکارو که فرد اصلی پشت این حادثه بود سرانجام توسط کاپیتان پرایس در جریان مرحله آخر Modern Warfare 3 کشته شد.

هفت شخصیت برتر کال اف دیوتی

Ghost

یکی از دیگر کاراکترهایی که کاربران با او به خوبی آشنا هستند، گوست که گذشته دردناکی داشته و بعدها به نیروهای ویژه پیوست تا شاید بتواند به دیگران کمک کند حادثه‌های تلخی که برای او اتفاق افتاده برای دیگران تکرار نشود. او یکی از پرطرفدارترین و دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت‌های سری کال او دیوتی بوده که همواره مورد احترام همرزمان و مورد ترس دشمنان است. او که نزد ژنرال شفرد تلمّذ کرده بود، با مهارت‌های فوق العاده در تیراندازی و مقاومت بالا در زیر فشار یکی از زبده‌ترین نیرو‌های او بود. نکته تلخ داستان آنجاست که او توسط مربی خود، یعنی ژنرال شفرد کشته شد و مرگ او اشک هر گیمر آشنا با او را سرازیر نمود، هرچند بسیاری از طرفداران او مرگش را هنوز باور نمی‌کنند و اقدام به نظریه‌پردازی مربوط به نجات او توسط همرزمانش می‌پردازند!

هفت شخصیت برتر کال اف دیوتی

Captain Price کاپیتان پرایس

سروان جان پرایس معروف به Captain Price یکی از به‌یادماندنی‌ترین کاراکترها نه تنها در سری کال اف دیوتی، بلکه در تاریخ بازی‌های رایانه‌ای بوده است که نیازی به ذکر دلیل برای این موضوع نبوده و تقریبا تمامی گیمرهای دهه اخیر او را می‌شناسند. سروان محبوب ما با مدیریت بی‌نقص سوانح و اتفاقات غیرمترقبه، یکی از برترین‌ها است، از جنگ با سازمان نظامی خصوصی گرفته تا غصب یک کشتی سرگردان در طوفان دریا، این افسر SAS همیشه موجب شگفتی گیمرها بوده است.

هفت شخصیت برتر کال اف دیوتی

Victor Reznov ویکتور رزنو

ویکتور رزنو یکی از معدود شخصیت‌هایی در سری کال اف دیوتی بود که در تمام سیر داستان انسان خوب و فداکار باقی ماند. او با شخصیت شوخ خود همواره برای دیگران جنگیده و از خود گذشته بود. او در کنار میسون در بسیاری از ماموریت‌های بازی عملکردی درخشان داشته و همواره با مهارت‌های رهبری عالی خود، گیمرها را شگفت‌زده کرده است.

هفت شخصیت برتر کال اف دیوتی

Alex Mason الکس میسون

یکی دیگر از شخصیت‌های سری Black OPS از بازی کال اف دیوتی،‌ او را با صحنه‌های بازجویی و شکنجه به خوبی می‌شناسیم. الکس میسون با شخصیت مرموز و قرار گیری او در یک داستان هزارتو مانند، یکی از برترین شخصیت‌های سری کال او دیوتی است. این کاراکتر با فداکاری‌های خود به تکمیل ماموریت‌ها کمک کرده و به نوعی موجب اتصال عاطفی کاربران به او گردیده است.

هفت شخصیت برتر کال اف دیوتی

shepherd ژنرال شفرد

در سیر داستان یک بازی، هر شخصیت خوب یک قهرمان نیست که نمونه آن را می‌توانید درباره ژنرال شفرد ببینید، می‌توان صحنه مرگ Ghost توسط ژنرال شفرد را از غمگین‌ترین صحنه‌های بازی‌های ویدیویی دانست که تقریبا هر گیمری از آن خاطره دارد. او ابتدا یک سردار محترم در ارتش بود اما پس از مرگ بسیاری از سربازانش در یک سانحه انفجار هسته‌ای، او برای مدتی بیمار شده و پس از آن تبدیل به یک فرمانده انتقام جو و شخصیتی منفی شد، به گونه‌ای که تصمیم او برای قربانی کردن دو تا از برترین سربازانش برای افزایش داوطلبان ارتش، یکی از لحظه‌های فراموش نشدنی در این سری می‌باشد.

هفت شخصیت برتر کال اف دیوتی

سرکار استوار Frank Woods فرنک وودز

فرانک وودز با محبوبیت بالای خود در سری معموریت سیاه یا Black OPS توانسته خود را در برترین کاراکتر‌های بازی کال اف دیوتی قرار دهد. Woods با طبع شوخ خود و مهارت بالا در تکمیل ماموریت‌های نظامی، بی‌شک یکی از برترین‌های این سری می‌باشد که البته ابتدا جزئی از شخصیت‌های اصلی بخش داستانی نبود،‌ اما با اصرار زیاد کاربران، مبدل به یک شخصیت اصلی بخش داستانی گردیده و عملکرد مناسبی را از خود به نمایش گذاشت.

هفت شخصیت برتر کال اف دیوتی

یاد و خاطره تمامی این عزیزان گرامی.