عنوان جدید سری رهایی یا رستگاری خونین که Red Dead Redemption 2 نامیده شده، یکی از بازی‌های محبوب امروزی است. این بازی به لحاظ فنی یکی از عناوین جذاب است اما مهم‌تر از مقوله‌ی گرافیک بازی، خط داستانی و گیم‌پلی عالی آن است که گیمرها و حتی افرادی که به بازی علاقه ندارند را جذب می‌کند. شاید در برخی مراحل و مأموریت‌های بازی، با مشکل روبرو شده‌اید و مرتباً‌ گیم‌اور می‌شوید. در این صورت می‌توانید از رمزهایی مثل خون بی‌نهایت، تیر بی‌نهایت، حالت مخفی، آیتم‌های بی‌نهایت و غیره استفاده کنید و به سرعت از مراحل و مأموریت‌های دشوار گذر کنید.

برای دانلود ترینر بازی رد دد ردمشن ۲ و روش صحیح اجرا کردن و استفاده از آن ادامه‌ی مطلب توجه فرمایید.

اگر با داستان بازی محبوب Red Dead Redemption 2 آشنایی ندارید، بد نیست مقاله‌ی زیر را مطالعه کنید. البته مراقب باشید که داستان اصلی بازی اسپویل نشود!

برای اجرا کردن روان و بدون لگ و تأخیر بازی رد دد ردمشن ۲ به سخت‌افزار نسبتاً خوبی نیاز دارید. اگر کارت گرافیک سیستم شما قوی نباشد، به ناچار باید تنظیمات گرافیکی را کاهش دهید، به خصوص مواردی که پردازش گرافیکی سنگینی نیازی دارد.

دانلود رمزهای رد دد رمشن ۲

برای دانلود ترینر ۱۲ کاره‌ی نسخه‌ی ۱ بازی رد دد ردمشن ۲ از لینک زیر استفاده کنید:

پس از دانلود فایل exe، روی آن دبل‌کلیک کنید. رمز عبور باز کردن فایل، نام سایت سیاره‌ی گیم است، البته به انگلیسی! لذا game-planet.ir را تایپ کنید و با کلیک روی دکمه‌ی ... محل اکسترکت کردن فایل ترینر را انتخاب کنید. به عنوان مثال می‌توانید فولدر دستاپ را انتخاب کنید تا پیدا کردن فایل اکسترکت شده ساده باشد. اما بعداً آن را جابجا کنید تا خودتان و اطرافیان، سهواً فایل رمزهای بازی را دیلیت نکنید.

رمز بازی رد دد ۲، دانلود رمز خون بی‌نهایت و تیر بی‌نهایت و غیره برای Red Dead Redemption 2

برای اجرا کردن فایل ترینر بهتر است از دسترسی ادمین استفاده کنید. به عبارت دیگر روی فایل راست‌کلیک کرده و گزینه‌ی Run as administrator را انتخاب نمایید.

رمز بازی رد دد ۲، دانلود رمز خون بی‌نهایت و تیر بی‌نهایت و غیره برای Red Dead Redemption 2

در ادامه امکاناتی که در این ترینر پیش‌بینی شده را بررسی می‌کنیم.

استفاده از ترینر بازی رهایی خونین ۲

پس از اجرا کردن ترینر، می‌توانید بازی را با روش معمول اجرا کنید. ترینر به صورت خودکار پردازشی به اسم RDR2.exe که همان بازی Red Dead Redemption 2 است را شناسایی می‌کند و شناسه‌ی آن روبروی Process ID ظاهر می‌شود. اما اگر  بازی اجرا نشده باشد یا این ترینر با نسخه‌ای از بازی که شما نصب کرده‌اید، سازگار نباشد، چیزی روبروی Process ID ظاهر نمی‌شود. در این صورت در بخش درخواست رمز بازی‌های سایت مطرح کنید تا با شما تماس بگیریم و اطلاعات بیشتری در مورد نسخه‌ای که نصب کرده‌اید، دریافت کنیم. شاید برای نسخه‌ای که نصب کرده‌اید هم ترینر موجود باشد.

در سمت راست پنجره‌ی ترینر، رمزهای قابل استفاده لیست شده است. می‌توانید روی سوییچ هر یک از رمزها کلیک کنید تا فعال شود. برای غیرفعال کردن هم می‌توانید یک مرتبه‌ی دیگر روی سوییچ‌ها کلیک کنید. البته زمانی که داخل بازی هستید، نیازی به خروج از بازی و دستکاری سوییچ‌ها نیست. می‌توانید از کلیدهای میانبر استفاده کنید که در ادامه کارکرد هر یک را شرح می‌دهیم.

رمز بازی رد دد ۲، دانلود رمز خون بی‌نهایت و تیر بی‌نهایت و غیره برای Red Dead Redemption 2

لیست زیر شورت‌کات رمزهای ۱۲ گانه‌ی این ترینر است. برخی با زدن کلیدی از بخش نامپد یا اعداد کیبورد فعال می‌شود و برخی دیگر با نگه داشتن کلید Ctrl و سپس زدن یکی از اعداد فعال می‌شود:

1 : خون بی‌نهایت یا Infinite Health

2 : استقامت بی‌نهایت یا Infinite Stamina

3 : چشم مردگان بی‌نهایت یا Infinite Dead Eye

4 : خون اسب بی‌نهایت یا Infinite Horse Health

5 : استقامت اسب بی‌نهایت یا Infinite Horse Stamina

6 : تیر بی‌نهایت یا Infinite Ammo

7 : خشاب بی‌نهایت و بدون ریلود یا No Reload

8 : آیتم‌ها بی‌نهایت یا Infinite Items

: تنظیم سرعت بازی یا Set Game Speed

0 : حالت مخفی یا Stealth Mode

و دو رمز آخر شامل کلید Ctrl :

Ctrl + 1 : تنظیم کردن مقدار پول یا Set Money 

Ctrl + 2  : حذف جایزه‌ی دستگیری یا No Bounty

اما چند نکته‌ی مهم:

این رمزها برای حالت آفلاین بازی کاربرد دارد. در حالت آنلاین تعداد فشنگ و غیره، روی سرور بازی ذخیره شده و با رمزی که شما اجرا می‌کنید، تغییر نمی‌کند.

رمز تنظیم کردن پول هم زمانی عمل می‌کند که پول خرج کنید.

اگر حالت مخفی یا Stealth Mode را فعال کنید، بیشتر افراد شما را نمی‌بینند و با شما درگیر نمی‌شوند.

رمز خون بی‌نهایت زمانی که ناگهان خون کاراکتر بازی صفر می‌شود، عمل نمی‌کند. لذا اگر از صخره‌ای بلند سقوط کنید، می‌میرید!

دقت کنید که بیشتر رمزها زمانی کار می‌کند که کمیتی کاهش پیدا می‌کند. به عنوان مثال زمانی که شلیک کنید، تعداد تیرها ناگهان ماکسیمم می‌شود و در واقع رمز Infinite Ammo فعال می‌شود. رمز آیتم‌های بی‌نهایت هم همین‌طور است.