بازی آنلاین

بازی مود شده چیست و نصب مود روی بازی چه اثری دارد؟

یکی از واژه‌های پرکاربرد در میان گیمرهای امروزی، مود است، اما مود چیست؟ منظور از Mod که مخفف Modification است، دستکاری کردن است و نه فقط در مورد بازی بلکه در مورد برنامه‌ها نیز کاربرد دارد. به عنوان مثال ممکن است یک برنامه‌نویس و متخصص نرم‌افزار، برنامه‌ای که پولی است یا برخی از امکانات آن پولی است را دستکاری کند و به عنوان نسخه مود شده منتشر کند. در این صورت تفاوت نسخه پرمیوم و مود تقریباً هیچ است!

نصب مود روی برخی از بازی‌ها امکان‌پذیر است و بعضی از بازی‌ها به صورت مود شده منتشر می‌شوند، به خصوص برای اندروید که نصب بازی مود شده متداول است. در ادامه پیرامون این موضوع که مود شده چیست؟ بیشتر صحبت می‌کنیم.

روش های رفع ارور Too Many Login Failures From Your Network در استیم

بسیاری از گیمرها از نرم‌افزار کلاینت استیم استفاده می‌کنند چرا که شبکه‌ای با امکانات عالی برای خرید بازی و سرگرم شدن و رقابت با سایر بازی‌خورها ایجاد کرده است. ممکن است برای برخی امور به آنلاین بودن نیاز باشد، برای رفع ارور Steam needs to be online دسترسی به اینترنت ضروری است. اما گاهی اوقات با وجود اینکه دسترسی به اینترنت برقرار است، لاگین انجام نمی‌شود و ارورهای مرتبط با لاگین ظاهر می‌شود.

دقت کنید که بسته به قوانین کشور، ممکن است استیم فیلتر شود و طبعاً مشکل وصل نشدن استیم به اینترنت به دلیل فیلتر شدن این پلتفرم است. اما اگر استیم فیلتر نیست و ارورهایی نظیر too many login failures from your network ظاهر شده، چند راهکار و ترفند ساده را امتحان کنید، شاید مشکل به سادگی حل شود. در ادامه به راهکارهای پیشنهادی اشاره خواهیم کرد.

آموزش استفاده از گیم‌پد معمولی (غیر ایکس‌باکس) در Call of Duty: Warzone

همان‌طور که می‌دانید گیم‌پد یا دسته بازی ایکس‌باکس وان بسیار گران‌قیمت است و عمر مفید آن کمتر از هزینه‌ای است که می‌پردازید. اما در مقابل در بیشتر بازی‌های مخصوص ویندوز و ایکس‌باکس، نیازی به تنظیم کردن دکمه‌ها نیست و سریعاً می‌توان مشغول بازی شد. اگر از گیم‌پدهای مرغوب معمولی که به مراتب ارزان‌تر هستند استفاده می‌کنید، می‌توانید با استفاده از نرم‌افزار رایگان x360ce کاری کنید که دسته‌ی بازی در بازی‌ها به خوبی کار کند!

در این مقاله شیوه‌ی استفاده از گیم‌پد‌های معمولی در بازی Call of Duty Warzone را بررسی می‌کنیم. با سیاره‌ی گیم همراه شوید.

چه طور در کانتر استرایک قوی شوید

بازی کانتر استرایک یکی از پرخاطره‌ترین بازی‌های تمام دوران به‌ شمار می‌رود که تقریبا همه ما با آن آشنا هستیم، نسخه Global Offensive نیز با معرفی خود بار دیگر عاشقان را از سراسر جهان بار دیگر دور هم جمع کرد تا با گذراندن ساعت‌ها زمان در این بازی مهارت خود را نشان داده و آن را به رخ دوستانشان بکشند.

اگر شما نیز هر از چندگاهی به این بازی سر می‌زنید یا به تازگی تصمیم به بازی کردن گرفته‌اید،‌ راهنمای سیاره بازی را برای قویتر شدن از دست ندهید و با ما همراه باشید.

آخرین دیدگاه‌ها
۲۰۰ دیدگاه و پاسخ آخر